NA ŠPINU AUTO NEJAZDÍ

Proces čistenia filtra DPF

Profesionálna s šetrná metóda renovácie filtra pevných častíc je základom dlhej životnosti a správnej funkčnosti DPF. K tomu sú potrebné vyspelé technológie, ktoré vyčistia filter od sadzí a ďalších pevných látok tak, aby sa nepoškodili steny keramického filtra ani jeho ďalších častí, ako k tomu dochádza v prípade drastického chemického čistenia. Na rozdiel od preplachovania filtra vysokotlakovým prúdom vody, je navyše naša metóda renovácie DPF SmartClean® natoľko účinná, že dokáže obnoviť filter až na 98% pôvodného stavu!

Pri čistení filtra jednoznačne dbáme na starostlivosť a kvalitu, neponáhľame sa. Pretože sme si istí kvalitou vykonanej práce a trvanlivosťou nami renovovaného filtra, poskytujeme na renováciu filtra pevných častíc záruku 36 mesiacov[1]. V prípade, keď je filter natoľko poškodený, že nie je možné regeneráciu uskutočniť, neúčtujeme jeho diagnostiku, ani iné práce na ňom uskutočnené.

Proces renovácie DPF

Filter renovujeme všetkým koncovým zákazníkom a zmluvným autoservisom (našim partnerom) na základe priamej návštevy nášho servisu alebo externe po zaslaní DPF zásielkovou službou. Servis a renovácia filtra tak skutočne poskytujeme všetkým, rýchlo a za dostupnú cenu. Samotná renovácia DPF/FAP je lacnejší než jeho demontáž. K renovácii používame technológiu SmartClean®, ktorej výhody, 98% činnosť i cena hravo prekonávajú ostatné spôsoby čistenia DPF.

  1. V prvej fáze po prijatí do servisu filter vyberieme, zmeriame a otestujeme.
  2. Namerané hodnoty uložíme.
  3. Následne filter čistíme spôsobom, ktorý sa používa iba v najkvalitnejších servisoch v západnej Európe a je považovaný za absolútnu špičku v technológiách renovácie DPF.
  4. Proces čistenia prebieha v niekoľkých fázach, po každom cykle meriame a testujeme filter tak dlho, pokiaľ nedosiahneme hodnoty nového filtra.
  5. Filter vrátime do vozidla, prípadne zasielame poštou späť s trojročnou zárukou! [1]

Majiteľom dieselových vozidiel odporúčame pravidelné servisné prehliadky a kontroly DPF. Na kontrolu sa radšej objednajte vopred! Predsa len, i keď sme rozšírili naše servisné priestory, záujem o kvalitné renovácie DPF na špičkovej úrovni pri takto výhodných cenách sa prejavuje na našej vyťaženosti. Ďakujeme za pochopenie. Akútne prípady samozrejme riešime ihneď.

Potrebujeme renováciu DPF? Napíšte nám pomocou kontaktného formulára, alebo volajte +420 211 222 333, pomôžeme Vám!

Možnosti spolupráce pre Váš autoservis

Vyberáme si kvalitných partnerov po celej Európe, chcete k nim patriť aj Vy? Máte slušný autoservis a chcete ponúkať Vašim zákazníkom najmodernejší spôsob renovácie DPF v Európe? V spolupráci s DPF Engineering posuniete možnosti Vášho servisu o niekoľko stupňov vyššie na úplne inú úroveň! Získate nových zákazníkov, udržíte si existujúcich a zarobíte s nami oveľa viac! Spolupracujte so spoločnosťou DPF Engineering, absolútnou špičkou európskeho trhu v problematike DPF / FAP!


1. O rozšírenej 3-ročnej záruke sa informujte na zákazníckej linke.

Klientská zóna