NAŠA VÍZIA A HODNOTY

Naša vízia a na čom nám záleží: Prínos spoločnosti a ekológii

Na začiatku sme boli priekopníkmi renovácie DPF v SR. Dnes sme absolútnou špičkou v Európe a skutočnými lídrami na trhu problematiky renovácie filtrov pevných častíc. Našou hlavnou víziou je byť rovnako prospešní, ako doteraz a do budúcnosti ešte viac pomáhať ľuďom a prírode. Teší nás pozitívne spojenie prínosu spoločnosti a ekológii zároveň. Toto vedomie nás ženie vpred a dáva našej práci vyšší zmysel.

Chceme aj naďalej rozvíjať pozitívne myslenie a pomáhať všeobecnému povedomiu o efektívnom riešení problémov s filtrami pevných častíc, namiesto zbytočného míňania peňazí za nový. Ukazujeme výhodnejšiu a ekologickejšiu cestu, pritom pomáhame zákazníkom, šetríme ich peniaze, čas i energiu a odľahčujeme prírodu od ekologickej záťaže.

DPF Engineering: Ak stojíte pred voľbou, či si kúpiť každé tri roky nový filter pevných častíc za 2 000 eur, alebo ho nechať za 200 eur renovovať na stav nového a k tomu získať trojročnú záruku, čo si vyberiete?

Šetríme peniaze zákazníkov pomáhame autoservisom a znižujeme ekologickú záťaž

Najvyspelejšou technológiou renovácie a priaznivými cenami pomáhame našim zákazníkom. Rovnako tak pomáhame šetriť životné prostredie. Vďaka nám nemusia zákazníci opakovane kupovať nové filtre pevných častíc a tým znižujeme ekologickú záťaž pri výrobe nových a likvidáciu vyslúžilých DPF. Každý renovovaný filter šetrí ľuďom peniaze, čas i našu prírodu… Spolupracujúce autoservisy v SR i zahraničí získavajú vďaka nám nových zákazníkov. Skrz nás im umožňujú renováciu DPF na najvyššej úrovni.

Vízia: Našim hlavným cieľom je stále väčší počet spokojných zákazníkov aj zmluvných partnerov, pre ktorých je lacnejšie a efektívnejšie riešenie problémov s upchatým DPF silnou motiváciou. Vďaka tomu chceme ďalej prispievať k zdravšiemu prostrediu a pomáhať šetriť prírodné zdroje a prírodu samotnú pri výrobe a likvidácii filtrov pevných častíc.

Za každým nami renovovaným filtrom pevných častíc sú:

Ušetrené náklady na výrobu nového filtra
Ušetrené peniaze zákazníkov za kúpu nového DPF
Ušetrené náklady na likvidáciu starého filtra
Efektívne renovovaný DPF bez ekologickej záťaže

Spolupracujeme s autoservismi v celej Európe!

Pretože patríme k najužšej špičke európskeho trhu, ponúkame najlepší možný servis a dokonalé zázemie najmodernejších technológií. Pomáhame tak spolupracujúcim autoservisom realizovať zákazky, o ktoré by inak prišli. Umožňujeme renováciu DPF aj tam, kde predtým boli zákazníci odkázaní len na kúpu nového filtra. Vďaka nám môžu naši partneri tiež ponúkať unikátnou technológiou SmartClean®, teda prvotriednu renováciu DPF na najvyššej úrovni a so zárukou.

Viac o spolupráci

Vízia: Našou víziou do budúcna je pokryť službami renovácie DPF zostávajúcu časť Európy, kde sme doteraz nepôsobili. Ďalej pomáhať a rozširovať povedomie o výhodách a možnostiach renovácie DPF.

Renováciou DPF pomáhame:

Majiteľom dieselových áut šetriť každé 3 až 4 roky desiatky tisíc korún.
Majiteľom firiem s vozovým parkom šetriť stovky tisíc a viac.
Servisom a zmluvným partnerom získať a udržať nových zákazníkov.
Prírode a celkovo spoločnosti šetriť prírodné suroviny a znižovať ekologickú záťaž.
Klientská zóna