STAŇTE SA SÚČASŤOU NÁŠHO TÍMU

Ponúkame prácu – hľadáme obchodných zástupcov firmy DPF Engineering

Pre našu spoločnosť DPF Engineering Czech s.r.o. hľadáme obchodného zástupcu – človeka, ktorý sa postará o prezentáciu spoločnosti a technológie renovácie filtra pevných častíc autoservisom, dielňam a opravárňam v rámci celej SR. Hlavnou náplňou obchodného zástupcu bude aktívne vyhľadať, kontaktovať a navštíviť autoservis. Výsledkom je naviazanie obchodnej spolupráce autoservisu a našej spoločnosti.

Hlavným cieľom je úspešné externé napojenie autoservisu odkiaľkoľvek z celej SR na naše renovačné stredisko v Prahe. Zmluvný autoservis tak vďaka spolupráci s nami umožní svojim zákazníkom renováciu DPF najmodernejšou metódou. Autoservis pritom získa nových zákazníkov a vďaka renovácii DPF zarobí s nami. Bez akýchkoľvek investícii.

Viac o spolupráci

Nesľubujeme závratné zárobky. Zarobte toľko, koľko sami chcete.

Nejedná sa o teda klasický priamy predaj, ale ide nám o špičkovú prezentáciu našej spoločnosti a našich renovačných technológii. Zárobok obchodného zástupcu je priamo úmerný množstvu odvedenej práce – záleží predovšetkým na kvalite práce. Hľadáme teda pracovitých a cieľavedomých ľudí, ktorí sa neboja práce. Výhodou je neobmedzená výška príjmu – každý si zarobí toľko, koľko odpracuje. Prácu ponúkame v rámci celej SR.

Vybraným obchodným zástupcom ponúkame:

Služobný automobil
Služobný telefón a notebook
Komplexnú podporu od lídra českého trhu
Istotu a zázemie najmodernejšej technológie renovácie DPF
Plat na základe skutočne odvedenej práce
Prácu kdekoľvek na území SR
Klientská zóna