Technológia SmartClean® to najlepšie pre Vašich zákazníkov

Šanca pre Váš autoservis:

Hľadá sa generálny partner spoločnosti DPF Engineering na Slovensku!

Máte solídny autoservis a chcete sa posunúť na vyššiu úroveň? Poznáte problematiku filtrov pevných častíc? Chcete byť lídrom na trhu vo Vašej krajine v renovácii DPF / FAP? Staňte sa generálnym partnerom spoločnosti DPF Engineering Czech s.r.o. a vyťažte maximum z výhod silného a stabilného partnerstva!

Profesionálne renovácie DPF pre Vašich zákazníkov

Upchatý FAP / DPF je jednou z najčastejších príčin návštevy servisu. V modernej Európe je dnes úplne bežné, že si majitelia dieselových vozidiel zanesený DPF nechávajú výhodne renovovať, namiesto toho, aby zbytočne míňali peniaze za nový. Renovácia DPF / FAP stojí v porovnaní s cenou nového filtra mnohonásobne menej a zákazníkom aj Vám sa absolútne oplatí!

V spolupráci s DPF Engineering ponúknete zákazníkom renováciu DPF na najvyššej možnej úrovni. Získate najvyššiu možnú províziu, zákazníkom poskytnete najlepšiu cenu. Ako generálny partner budete uvedení na všetkých propagačných materiáloch aj webových stránkach spoločnosti. Ako generálneho partnera budú všetci zákazníci regiónu kontaktovať výhradne Vás! Získate nových zákazníkov, zarobíte mnohonásobne viac a pritom bez investícií!

Spoločnosť DPF Engineering Czech s.r.o. so sídlom v Prahe a s celoeurópskou pôsobnosťou už mnoho rokov úspešne renovuje filtre pevných častíc pre všetky druhy dieselových vozidiel. S efektivitou a garanciou úspešnosti renovácie na 98% pôvodného stavu filtra poskytuje zákazníkom trojročnú záruku alebo 100.000 najazdených km. Filter pritom renovuje metódou SmartClean®, ktorej technológia prišla z USA a je v súčasnosti najmodernejším spôsobom čistej, ekologickej a šetrnej renovácie DPF / FAP. DPF Engineering je lídrom na trhu renovácie DPF / FAP.

Výhody pre Vás:

 • Získate TOP pozíciu generálneho zmluvného partnera
 • Budete uvedení na webe a v propagačných materiáloch zadarmo
 • Získate zákazníkov bez nákladov - náklady na propagáciu hradíme my
 • Ponúkneme Vám najvyššiu možnú províziu za vykonanú renováciu DPF
 • Zisk z demontáže / montáže DPF je celý Váš
 • Spolupráca nevyžaduje z vašej strany žiadne investície!
 • Budete poskytovať unikátnu a bezkonkurenčnú renováciu DPF / FAP technológiou SmartClean®
 • Diagnostika filtra v centrále DPF Engineering je zadarmo
 • Poškodený (na renováciu nespôsobilý) filter neúčtujeme
 • Renovácia / zaslanie filtra späť trvá iba 48 hodín!

Ako prebieha spolupráca autoservisu a DPF Engineering:

 1. Prijmete auto so zaneseným DPF
 2. Vyberiete DPF a odošlete ho k nám
 3. My DPF renovujeme metódou SmartClean®
 4. Odošleme ho späť k Vám najneskôr na druhý deň
 5. Vy namontujete DPF zákazníkovi späť
 6. Zákazník je spokojný - ušetril a ešte získal záruku. Príde k Vám aj nabudúce...
 7. Dostávate províziu z realizovanej zákazky = ste tiež spokojní.

Získajte náskok pred konkurenciou, ako generálny partner získate najviac zákazníkov!

Ak sa chcete stať sa našim partnerom, neváhajte! Táto ponuka je predložená všetkým vybraným servisom a my očakávame rýchleho, schopného a stabilného partnera. Spolupráca s nami znamená viac zákazníkov, vyšší obrat a unikátnu pozíciu lídra Vášho trhu na poli renovácií DPF / FAP. Využite výhody spoločnosti, ktorá v strednej Európe drží trend renovácie DPF / FAP na najvyššej úrovni! Kontaktujte nás pomocou formulára alebo na telefónnom čísle +420 211 222 333.

Klientská zóna